Turner George (1843 - 1910)
Podzimní krajina, signováno vlevo dole George Turner, olej/plátno, 30 x 60,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Turner George (1843 - 1910)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |